CEPHE SİSTEMLERİ

        Şık, modern ve prestijli; fonksiyonel ve estetik, cam binalar, cam cepheler. Camın estetik yükselişi tam bir yalıtım şaheseri, dayanıklı ve işlevsel, fark yaratan mimari.

     Camın sadeliğini ve aseletini vurgulayan cephe giydirme sisteminde ısı camlar cepheye özel bir şekilde yapıştırıldıkları kaset profilleriyle tutturulmaktadır. Cephe Kaplama Sistemi üç noktadaki fitil emniyeti ile kesin bir sızdırmazlığı garanti etmektedir. Montajı kolay ve hızlı olan Cephe Kaplama Sistemi montaj sonrasında kolay bakım ve temizlik kolaylığıyla müşterilerimizin beğenisini kazanmaktadır.

      Alüminyum giydirme cephe sistemleri ile oluşturulan bina kabuğunun modüler bir teknik ile teşkil edilmesidir. Panel cephe modüllerini oluşturan bütün bileşenler, kontrollü fabrika ortamında bitmiş ürün haline getirilir ve şantiyede montajı yapılır.

     Panel cephe sistemleri, fabrika ortamında yüksek kalite üretimi, şantiyede de hızlı montaj yapma imkânını sağlamaktadır. Hem kapaklı hem de silikon panel cephe sistemleri içerisinde, dışa doğru ters vasistas şeklinde ve dışa doğru paralel açılır şekilde kanatlar oluşturmak mümkündür.

   Düşey ve yatay taşıyıcı profiller içeride hem yüz olabildiği gibi binanın düşey etkisini vurgulayabilecek özel dizayn seçenekleri de mevcuttur. Sistem, güneş kırıcı sistemler ve BIPV-Fotovoltaik sistemler ile birlikte kullanılabilir.

     Sistem içerisinde yer alan farklı derinliklerdeki profillerle büyük açıklıklar geçilebilir ve ağır cam yüzeyler cepheye taşıtılabilir.

 

DURU ALÜMİNYUM 

Yaklaşık 15 Yıllık Sektör Tecrübemiz ve Donanımımızı Markalaştırmak üzere 2020 yılında Şirketimizi kurmuş bulunuyoruz. Kalite, Estetik, Tasarım ve Güven unsurlarını bir araya getirerek sizlerin tüm ihtiyaçlarınıza maksimum memnuniyetle yerine getirmektedir. 

0532 791 30 38

Altınpark Mahallesi  Açıktan Sokak

No:34Altındağ/Siteler/ANKARA 

indir