HAKKIMIZDA

Yapınıza Değer Katan Estetik Çözümler Üretiyoruz !

       Ankara bulunan firmamız sektörde kaliteli ve kusursuz vermiş olduğu hizmet devamlılığını sürdürmektedir. Duru Alüminyum Tasarım Cephe Sistemleri olarak dinamik bir firmayız. Tam hizmet ve müşteri memnuniyeti sloganıyla yola çıktığımız sektörde kısa zamanda öncülerden olabilmenin gururunu taşıyoruz. Firmamız, bu konuda deneyimli mezunlardan oluşan, eğitimli, profesyonel kadroları bünyesine katmıştır. Duru Alüminyum ve Tasarım yönetim kadrosunda da perspektifiyle müşteri odaklı dürüst, ilkeli ve çağdaş yaklaşımlarla siz değerli müşterilerimize çözüm ortaklığı yapmayı amaç edinmiştir.

VİZYON VE MİSYONUMUZ

Vizyonumuz

İleri teknoloji ile konfor şartlarını maksimum düzeyde sağlayabilen, güvenilir, çevresi ile uyumlu, geliştirilebilir cepheler üretmek ve her çalışmamız ile yıllarca paylaşılacak sağlam dostlukların temellerini inşa etmek.

Misyonumuz

Malzeme ve uygulama teknolojisinde yenilikçi, Değişen ekonomik ve teknolojik koşullara uyum sağlayabilen, dinamik, Yüklendiği işi kaliteden ödün vermeden, zamanın da sonuçlandırarak müşteri memnuniyeti sağlayan, öngörüleriyle müşteriyi yönlendiren, Doğa bilincine sahip, çevreye saygılı, Çalışanlarının mesleki gelişmelerini sağlayacak imkanlar yaratmada sorumlu.

DURU ALÜMİNYUM 

Yaklaşık 15 Yıllık Sektör Tecrübemiz ve Donanımımızı Markalaştırmak üzere 2020 yılında Şirketimizi kurmuş bulunuyoruz. Kalite, Estetik, Tasarım ve Güven unsurlarını bir araya getirerek sizlerin tüm ihtiyaçlarınıza maksimum memnuniyetle yerine getirmektedir. 

0532 791 30 38

Altınpark Mahallesi  Açıktan Sokak

No:34Altındağ/Siteler/ANKARA